Мазур Людмила Петрівна

Освіта:

У 2003 році закінчила Тернопільську державну медичну академію імені І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа» з відзнакою, присвоєно кваліфікацію спеціаліста «Лікар». 

У 2004 році закінчила інтернатуру (присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапія» та магістратуру з відзнакою Тернопільської державної медичної академії імені І. Я. Горбачевського (спеціальність «Терапія»).

У 2016 році закінчила Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України та здобула кваліфікацію «Бакалавр медсестринства» за спеціальністю 223 Медсестринство з відзнакою галузі знань 22 Охорона здоров’я.

У 2018 році закінчила Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України та здобула кваліфікацію «Магістр медсестринства» за спеціальністю 223 Медсестринство з відзнакою галузі знань 22 Охорона здоров’я.

Кандидат медичних наук з 2007 року.

Кандидатська дисертація на тему: «Типи дисліпідемій та їх корекція вобензимом і кверцетином у хворих на цукровий діабет, поєднаний зі стеатогепатитом» за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби.

Вчене звання доцента присвоєно у 2014 році.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

Вірус-асоційовані ураження ендокринних органів автоімунного ґенезу;

Клініко-експериментальні дослідження коморбідної патології для встановлення механізмів їх поєднаного перебігу;

Вплив перенесеного COVID-19 на стан здоров’я та якість життя пацієнтів;

Дослідження актуальних питань практичної діяльності медсестри в напрямку розладів сну;

Пошук шляхів оптимізації фахової підготовки медичних сестер.

Є авторкою близько 147 наукових публікацій, 3 патентів, 1 інформаційного листа. Є співавторкою 14 наукових публікацій, включених до наукометричних баз Scopus і Web of Science. Є авторкою 2 посібників.

Під її керівництвом захищено одну дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Є науковим керівником однієї дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня. 

Головний дослідник науково-дослідної роботи Університету МакЮена (Едмонтон, Канада) і Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України «Медсестринство в умовах військового конфлікту».

Членкиня редколегії фахових видань України «Вісник медичних і біологічних досліджень» і «Медсестринство».