Колектив кафедри (зліва направо) сидять: доц. Рега Н.І., доц. Мазур Л.П, проф. Господарський І.Я., доц. Ястремська С.О., методист Пашко О.Д., стоять: доц. Коноваленко С.О., ас. Креховська-Лепявко О.М., ас. Яворська І.В., доц. Зарудна О.І., доц. Локай Б.А., доц. Сидоренко О.Л, ас. Максимова В.В., лаб. Шевчук В.Я. , ас.Рибалка Т.Ю., інженер Гаврилюк Р. (2011р.)

Випуск медсестер-бакалаврів (2011 р.)

Директор навчально-наукового інституту медсестринства, доцент Ястремська С.О. (2011 р.)

Директор Центру дистанційної освіти доц. Усинська О.С. (2011 р.)

Асистент Максимова В.В. із студентами в лабораторії практичних навичок. (2012р.)

Лабораторія практичних навичок оснащена найсучаснішими навчальними муляжами, манекенами та тренажерами (2012р.)

Підготовка до складання практичної частини іспиту з основ медсестринської справи (2013р.)

Комп’ютерна лабораторія (2013р.)

- іноземці працюють в комп’ютерному класі. (2012р.)

Перший випуск студентів-іноземців (2008р.)

Вивчення медсестринських маніпуляцій студентами-іноземцями (2012р.)

Вивчення медсестринських маніпуляцій студентами-іноземцями (2011р.)

Під час проведення міжнароднї конференції з медсестринства 7-8 травня 2009 року. Перший проректор ТДМУ Мисула І.Р. і представники ННІ медсестринства (2009р.)

Практичний семінар з надання паліативної та хоспісної допомоги в Україні. В президії ректор ТДМУ Ковальчук Л.Я., голова правління Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги Князевич В. М., представники системи охорони здоров’я Тернопілля та України. (2012р.)

Робота в залі реабілітації під час стажування викладачів ННІ медсестринства в університеті SAXION (м.Енсхеде, Нідерланди). (2010рік.)

Вдосконалення студентами навичак веносекції у тренінговому залі ННІ медсестринства (2008р.)

Вдосконалення студентами навичак роботи із неонатальними боксами у тренінговому залі ННІ медсестринства (2008р.)

Кафе ННІ медсестринства (2008р.)

Вдосконалення студентами навичак роботи із немовлятами у тренінговому залі ННІ медсестринства (2008р.)