Колектив ННІ медсестринства (зліва направо) : ас. В.А. Славопас, асп. О.А. Козак,  доц. Ю.О. Данилевич, ас. Ю.Я. Коцаба, ас. О.В. Прокопчук, директор ННІ медсестринства
С.В. Даньчак, ас. Р.К. Волков, доц. Л.П. Мазур, ас. І.В. Яворська, ас. Д.О. Ковальчук, інспектори деканату ННІ медсестринства  О.Й. Гунчак та М.Б. Василишин на врученні дипломів випускникам (2023 рік )

Конференція «Нове покоління медичних сестер: досягнення та інновації в медсестринстві»  (2022  рік)

Колектив кафедри сидять (зліва направо) : доц. Н.І. Рега, доц. С.О. Ястремська, проф. І.Я. Господарський, доц. Ю.О. Данилевич , доц.О.І. Зарудна,
ас. Ю.Я. Коцаба; стоять (зліва направо) ас. Р.К. Волков, лаб. О.Г. Куценко, ас. О.М. Намісняк, ас. О.В. Буштинська, ас. О.М. Креховська-Лепявко, доц. Б.А. Локай,
ас. І.В. Яворська, ас. Н.М. Гаврилюк, ас. М.В. Бойчак, лаб. М.Б. Василишин, доц. В.Є. Городецький   (2021 рік )

Спільний українсько-канадський курс «Глобальне здоров’я» (2021  рік)

Асистент  М.В. Бойчак читає онлайн лекцію іноземним студентам IV курсу ННІ медсестринства (2021 рік)

Асистент О.М. Намісняк проводить практичне заняття онлайн студентам групи МБі-241 (2021 рік)

Доцент Ю.О. Данилевич проводить практичне заняття онлайн зі студентами групи МБі-441 (2021 рік)

Доцент В.Є. Городецький проводить практичне заняття онлайн зі студентами групи ММ-529 (2021 рік)

Викладачі кафедри під час прийому державних іспитів в студентів дистанційної форми навчання (2021 рік)

VII науковий симпозіум з міжнародною участю «Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення»  (2019 рік)

Доценти С.О.Ястремська та Л.П.Мазур під час стажування в університеті МакЮена,
м. Едмонтон (Альберта, Канада) (14 – 30 жовтня 2019 року)

Доцент С.О. Ястремська в складі делегації ТНМУ взяла участь в першій Осінній школі з медичної освіти
в рамках  Україно-Швейцарського проекту “Розвиток медичної освіти”  (7-9 жовтня 2019 року)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: доц. Н.І. Рега , доц. Л.П. Мазур, проф. І.Я. Господарський, доц. С.О. Ястремська, методист О.Д. Пашко,
стоять:  доц. С.О. Коноваленко , ас. О.М. Креховська-Лепявко, ас. І.В. Яворська , доц. О.І. Зарудна, доц. Б.А. Локай, доц. О.Л. Сидоренко, ас. В.В. Максимова,
лаб. В.Я. Шевчук, ас. Т.Ю. Рибалка, інженер Р.І. Гаврилюк (2011 рік)

Директор НІІ медсестринства, доцент Світлана Ястремська взяла участь у ХХІ-й інавгурації навчального року Колегіуму Мазовія вищої інноваційної школи (Польща), яка відбулася в Центрі культури і мистецтв Анджея Межерицького в м. Сєдльце (5 жовтня 2019  року)

Стажування з паліативної допомоги, ас. Ю.Я. Коцаба, ас. О.М. Намісняк,
м. Івано-Франківськ (2019 рік)

Під час тренінгу з основ психології (2018 рік)

Теоретична частина іспиту у студентів-бакалаврів. Нью-Йорк (2019 рік)

Ас. О.М. Намісняк, заняття з кураторською групою BSN 2 курс (2019  рік)

Візит в хоспіс (2019 рік)

Випуск медсестер-бакалаврів (2019 рік)

Проведення підсумкової атестації студентів дистанціної форми навчання (2019 рік)

Ас. О.М.Креховська-Лепявко, практичне заняття з групою BSN 2 курс
(2018  рік)

Професор І.Я. Господарський проводить огляд пацієнта в гастроентерологічному відділенні (2019 рік)

Доцент В.Є. Городецький на клінічному обході в пульмонологічному відділенні (2018 рік)

Іспит у студентів дистанційної форми навчання (2018 рік)

Осінній ярмарок (2018 рік)

Заняття в центрі симуляційного навчання Університету МакЮена. Practical Class in Simulation centre McEwan University, Edmonton, Canada (2018 рік)

Директор навчально-наукового інституту медсестринства,
доцент С.О. Ястремська (2011 рік)

Директор центру дистанційної освіти доц. О.С. Усинська (2011 рік)

Асистент В.В. Максимова із студентами в лабораторії практичних навичок.  (2012 рік)

Лабораторія практичних навичок оснащена найсучаснішими навчальними муляжами, манекенами та тренажерами (2012 рік)

Підготовка до складання практичної частини іспиту з основ медсестринської справи (2013 рік)

Комп’ютерна лабораторія (2013 рік)

- іноземці працюють в комп’ютерному класі. (2012 рік)

Перший випуск студентів-іноземців (2008 рік)

Вивчення медсестринських маніпуляцій студентами-іноземцями (2012 рік)

Вивчення медсестринських маніпуляцій студентами-іноземцями (2011 рік)

Під час проведення міжнароднї конференції з медсестринства 7-8 травня 2009 року. Перший проректор ТДМУ Мисула І.Р. і представники ННІ медсестринства (2009 рік)

Практичний семінар з надання паліативної та хоспісної допомоги в Україні. В президії ректор ТДМУ Ковальчук Л.Я., голова правління Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги Князевич В. М., представники системи охорони здоров’я Тернопілля та України. (2012 рік)

Робота в залі реабілітації під час стажування викладачів ННІ медсестринства в університеті SAXION (м.Енсхеде, Нідерланди) (2010 рік)

Вдосконалення студентами навичак венепункції у тренінговому залі ННІ медсестринства (2008 рік)

Вдосконалення студентами навичак роботи із неонатальними боксами у тренінговому залі ННІ медсестринства (2008 рік)

Кафе ННІ медсестринства (2008 рік)

Вдосконалення студентами навичак роботи із немовлятами у тренінговому залі ННІ медсестринства (2008 рік)