Наукові публікації Лиха Людмила Миколаївна

1. Публікації: 1. «Вірус грипу A/ H1N1 / Каліфорнія»,  2010 р. Український Науково- Практичний Журнал «Медсестринство» 1, ст.12, Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського. 2. «Організація роботи медперсоналу під час епідемії грипу та профілактичні заходи», 2010 р. Український Науково-Практичний Журнал «Медсестринство» 4, ст.22, Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського. 3. «Паліативна допомога - необхідний компонент комплексного лікування онкологічних хворих», 2011р., Український Науково-Практичний Журнал «Медсестринство» 1, ст. 36, Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського. 4. «Роль медичної сестри при виникненні епідемій небезпечних хвороб та алгоритми дій при цьому», 2011р., Український Науково-Практичний Журнал «Медсестринство» 2, ст. 29, Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського. 5. «Професійні цінності як структурний компонент психологічної готовності майбутніх медичних сестер до професійної діяльності», 2014р., Український Науково-Практичний Журнал «Медсестринство» 1, ст. 76, Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського. 6. «Медсестринські реалії (історичний екскурс)», 2014р., Український Науково-Практичний Журнал «Медсестринство» 3, ст. 7, Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського.